Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych

Projektujemy sklepy internetowe nadając im indywidualny wygląd. Wybieramy odpowiednią formę prezentacji produktów, tak aby sklep internetowy mógł skutecznie konkurować jak i przynosić wymierne efekty dla Państwa działalności. Nasze sklepy internetowe są po prostu wygodne, profesjonalne i dopasowane do Klienta.

Współczesny biznes wymaga korzystania z rozwiązań e-commerce, a najczęściej spotykaną jego formą są sklepy internetowe, które dają firmie wiele możliwości prowadzenia sprzedaży na terenie zarówno całego kraju, jak i świata. Przewaga ta realizowana jest przez szybkie reagowanie na nowo pojawiające się trendy, produkty czy też oczekiwania Klientów. Jednak najważniejszą przewagą sklepu internetowego  jest jego ciągła dostępność w internecie, w miejscu do którego większość osób ma ciągły dostęp. Jest to także miejsce, które rozwija się bardzo dynamicznie i obecność istnienia w internecie staje się wręcz obowiązkiem.

Tworzenie sklepów internetowych

TWORZENIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

  • Tworzenie sklepów internetowych w technologii RWD (dostosowany do urządzeń mobilnych)
  • Profesjonalny sklep internetowy dostępny na komputerze, tablecie i smartphonie
  • Wersja mobilna sklepu dostosowana do potrzeb użytkowników smartfonów i tabletów
  • Indywidualny projekt sklepu internetowego
  • Innowacyjne pomysły graficzne
  • Dodatkowe funkcjonalności
  • Sklepy w technologii Prestashop, osCommerce, są one obecnie uznawane za najlepsze na rynku
  • Pełne wsparcie techniczne podczas instalacji sklepu oraz po jej zakończeniu
  • Połączenie z systemami e-płatności
  • Integracja z Allegro

Profesjonalny sklep internetowy – tego możesz się spodziewać zlecając nam pracę.

sklepy internetowe szczecin

PROFESJONALNY SKLEP INTERNETOWY

Projekt sklepu internetowego

Elastyczna Zmiana wielkości

Twój sklep internetowy będzie się dopasowywał do wielkości ekranu urządzenia, na którym będzie wyświetlany. Dzięki temu Twoi klienci będą przeglądać Twoją stronę www bez konieczności zmniejszania, zwiększania czy przesuwania w poziomie.


projektowanie sklepów internetowych

ZMIANA ROZMIARÓW ZDJĘĆ

Rozmiary zdjęć w nagłówku, banerach czy w tekście zmieniają się w zależności od wielkości ekranu zapewniając jak największą jakość i czytelność. Nie ma potrzeby zmniejszania zdjęcia, by zobaczyć je w całości. W naszych projektach e-sklepów stosujemy wyłącznie nowoczesne rozwiązania.


sklepy internetowe

WYGODNE MENU

Struktura menu dopasowuje się do komputera, smartphonu i tabletu. Sklep internetowy sam rozpoznaje na jakim urządzeniu jest wyświetlany, dzięki temu wszystkie informacje są zawsze widoczne, a nawigacja po stronie jest łatwa i czytelna, bez konieczności przewijania i scrollowania strony www.


tworzenie sklepów

WIĘKSZA ILOŚĆ KLIENTÓW

Coraz większa ilość osób zastępuje komputery i laptopy poręcznymi tabletami. Jeśli chcesz by skorzystali z oferty Twojego e-sklepu musi być on responsywny. Zapewnia to wyświetlanie sklepu internetowego w wysokiej jakości, dopasowanie do wielkości ekranu, czytelność zdjęć produktów i opisów.


projekt sklepu internetowego

ZAWSZE W ZASIĘGU

Dzisiaj korzystamy z internetu w każdej wolnej chwili – w drodze do pracy, w kolejce w sklepie, w restauracji. Klienci porównują oferty sklepów stacjonarnych z internetowymi, szukają szerszego dostępu do produktów. Posiadanie sklepu internetowego RWD daje możliwość dotarcia do klienta zawsze i wszędzie.


tworzenie e-sklepów

LEPSZY OD KONKURENCJI

Należy pamiętać, że konkurencja nie śpi. Bądź lepszy i zacznij sprzedawać w internecie. Odkryj nowy konał sprzedaży i zdobądź nowych Klientów.

Sklep internetowy
zaprojektowany z myślą o Kliencie

Sklepy internetowe tworzymy zgodnie z zasadami UX (User Experience) i User Usability. Przy realizacji każdego sklepu internetowego zwracamy przede wszystkim uwagę na UX, czyli projektowanie nastawione na budowanie pozytywnego doświadczenia użytkownika, czyli klienta Twojego e-sklepu. Projekt sklepu internetowego powinien być atrakcyjny, funkcjonalny, użyteczny, a zakupy w nim powinny sprawiać przyjemność. Projektowanie zgodnie z zasadami Usability wpływa na funkcjonalność sklepu, czytelność prezentacji oferty i nawigacji. Dzięki czemu klienci intuicyjnie poruszają się po stronie www. Tak zaprojektowany sklep internetowy jest bardziej efektywny i skuteczny w sprzedaży, co przekłada się na zyski właściciela sklepu, a Klienci chętnie do niego wracają na kolejne zakupy.

Tworzenie
sklepów internetowych

Proponujemy tworzenie sklepów internetowych z wykorzystaniem innowacyjnych technologii oraz ciekawych i pomysłowych rozwiązań graficznych. Stworzymy dla Ciebie profesjonalny sklep internetowy, który przyciąganie uwagę kupujących.
Projektujemy profesjonalne sklepy internetowe zgodnie z najnowszymi trendami na rynku oraz w najnowszej technologii RWD. Profesjonalny, modny i responsywny sklep internetowy pomoże Ci zdobyć klientów i pokonać konkurencję. Sklepy internetowe wykonane w technologii RWD (Responsive Web Design) automatycznie dopasowują się do wielkości ekranu, na którym jest wyświetlany – na komputerach oraz urządzeniach mobilnych: tabletach i smartfonach.

Tworzenie dedykowanych
sklepów internetowych

Jeżeli potrzebujesz dedykowanego sklepu internetowego bądź zamawiarki dla swoich Klientów to bardzo dobrze trafiłeś, gdyż jest to nasza główna specjalizacja. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie system połączony z CRMem, czy też system produkcyjnym jak np REKORD, który możemy swobodnie ukształtować według Twoich potrzeb. System taki może zawierać np. kalkulatory (kredytowe, leasingowe itp), wyceniarki produktów, które produkujesz wg dowolnych schematów, system aukcyjny czy też możliwości tworzenia przez Twoich Klientów ofert prosto z systemu z uwzględnieniem ich cen zakupu jak i marży.

Te i więcej możliwości możemy umieścić w dedykowanym sklepie / zamawiarce.

Profesjonalne sklepy internetowe wykonujemy od podstaw zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Jesteś zainteresowany

Zostaw numer telefonu