Każdy chce być piwerszy w wyścigu o najwyższe pozycje w google. W marketingu wyszukiwarek liczy się efekt – jesteśmy gotowi rozliczać się wyłącznie za wymierne korzyści naszej pracy. U nas znajdziesz doświadczenie, umiejętności, dogłębną znajomość zagadnień marketingu w wyszukiwarkach. czyli to, co najlepsze w branży SEO/SEM

Kampanie w wyszukiwarkach – PPC

Prowadzone przez nas kampanie PPC pozwolą Ci w krótkim czasie zaistnieć w wyszukiwarce i efektywnie znaleźć zainteresowanych Twoją ofertą klientów. Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów zajmujących się SEM z niespotykaną pasją. Codziennie przygotowujemy wiele różnorodnych kampanii dla wielu Klientów różniących się między sobą branżą, wielkością, zapotrzebowaniami. Realizujemy zarówno kampanie dużych graczy jak i znacznie mniejszych, lokalnych klientów. Aktywnie uczestniczymy w tworzeniu standardów obsługi klientów w obszarze SEM działając w grupie roboczej IAB Marketing w wyszukiwarkach.

Efektywne pozycjonowanie

SEO tworzone przez pasjonatów to kompleksowa strategia optymalizacji i zdobywania linków. Nie ograniczamy się do metod „szybkich, łatwych i przyjemnych”. Każda domena naszego Klienta to dla nas odrębne wyzwanie, do którego podchodzimy z entuzjazmem właściwym ludziom oddanym bez reszty temu, co robią. Przygotujemy od podstaw analizę techniczną serwisu, zwracając uwagę na każdy szczegół, który może okazać się ważny w walce o najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania. Sprawdzimy potencjały, zobaczymy, co robi konkurencja, będziemy skrupulatnie sprawdzać statystyki. I cały czas zdobywać dla Was wartościowe linki.

Sprowadzimy na Twój serwis wartościowy ruch, który efektywnie zmieni się na Twoich oczach w zadowolonych klientów. Nie wydawaj pieniędzy na odwiedziny rzeszy Internautów, którzy trafili do Ciebie przez przypadek. Dzięki naszemu doświadczeniu w branży i umiejętnościom jesteśmy w stanie zapewnić wysoki zwrot z inwestycji, który odczujesz niemal na własnej skórze.