Nie wystarczy Ich sprowadzić. W ramach naszych usług dostarczamy ruch na serwisy internetowe. Czasem może to być bardzo dużo odwiedzin. Odwiedzin, które warto przeanalizować. 100 odwiedzających może kupić 10 produktów w sklepie e-commerce, a z kolei 1000 wizyt wygeneruje nam sprzedaż 1 produktu. Dlaczego tak się dzieje? Na to pytanie pomaga odpowiedzieć Google Analytics.

o czym mowa?

Google Analytics to narzędzie do głębokiego analizowania ruchu na serwisie. Daje on nam wiele przydatnych danych liczbowych, niezbędnych do gruntownego badania odwiedzin. Trzeba jednak zaznaczyć, że często nie odpowiada wprost na zadane pytania. Raczej wskazuje obszary, na które należy zwrócić uwagę by móc polepszyć nasz ruch.

czy możemy badać sami?

Tak. Google Analytics dysponuje dobrze zorganizowaną i rozwiniętą pomocą techniczną w formie samouczków . Jeżeli dysponujecie odpowiednim samozaparciem, a przede wszystkim dużą ilością czasu to śmiało możecie podjąć się sami analizy serwisów. Czas potrzebny jest nie tylko do nauki poszczególnych rzeczy, ale również do testowania nowych wdrożeń zarówno po stronie serwisu jak i kodu Google Analytics.

dlaczego powierzyć to Agencji?

Jeżeli oddajecie nam usługi związane z Google Analytics skracacie sobie znacząco czas analizy. Jeżeli czynnik czasu jest dla Was istotny w procesach biznesowych najlepszym rozwiązaniem jest przekazanie śledzenia i analizy w ręce specjalistów. Na bazie specjalistycznej wiedzy oraz dużego bagażu doświadczeń prowadzimy szkolenia z zakresu Google Analytics, instalujemy różnego rodzaju kody Google Analytics, gromadzimy i analizujemy raporty z Google Analytics oraz wskazujemy obszary, gdzie można coś zmienić, aby uzyskiwać lepszy jakościowo ruch na stronie.

czy się na tym znamy?

Doświadczenie z Google Analytics posiadamy od 6 lat. Uczymy się, szkolimy, analizujemy i ciągle rozwijamy nasze umiejętności. Mamy na koncie analizę setek serwisów o różnym profilu technicznym i branżowym, ze statystykami od 0 do kilkuset tysięcy wizyt w miesiącu.